FőoldalHírekKépzett reklámdekoratőr állás

Képzett reklámdekoratőr állás

2020.09.03.

A cégcsoport dinamikus fejlődésének köszönhetően csapatát is bővíti, és az alábbi pozícióba keres munkatársat: Képzett reklámdekoratőr

A Molino Reklámügynökség Kft. 20 éves múltra tekint vissza a magyar reklámpiacon, és a területről egyedüliként viseli a kiváló minőséget garantáló Superbrands minősítést. Partnerei között olyan kiváló márkákat köszönthet, mint a dm Drogerie Markt, a Samsung, az Auchan, a WestEnd és a Budapest Borfesztivál.

A cégcsoport dinamikus fejlődésének köszönhetően csapatát is bővíti, és az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Képzett reklámdekoratőr

Amit kínálunk:

  • csatlakozás egy fiatalos, összetartó és dinamikus dekoratőrcsapathoz
  • felelősségteljes és változatos munkakör
  • attraktív bércsomag
  • minőségi munkavégzési körülmények
  • gyermek- és családbarát munkahely

Feladatkör

  • Dekorációs divízióvezetőnk irányítása alatt:
  • helyszíni felmérések
  • nyomtatott és plottervágott, öntapadó fal- és üvegdekorációk előkészítése, kihelyezése
  • molinók, építési hálók, köztéri reklámtáblák és beltéri reklámanyagok kihelyezése
  • plexi, dibond és habosított PVC táblák köztéri és beltéri kihelyezése
  • autó- és üzletdekoráció
  • roll up-ok összeszerelése
  • a munkakörhöz kapcsolódó adminisztráció pontos teljesítése
  • projektek lezárása: igazolófényképek készítése, munkalap lezárása, dokumentumok iktatása

Elvárásaink:

  • a dekorációs részleg feladatainak ellátása
  • ügyfélorientált hozzáállás
  • precíz, önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • kiváló kommunikációs készség
  • rendszerszintű gondolkodásmód és együttműködő készség
  • középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • műszaki végzettség
  • reklámdekoráció területén szerzett tapasztalat
  • alpintechnikai ismeretek
  • villanyszerelési ismeretek
  • fa- és fém megmunkálási ismeretek
  • angol/német nyelvismeret

A jelentkezés módja:

  • Az allas@molino.hu e-mail címen
  • fényképes önéletrajzzal
  • a munkakörre szabott motivációs levéllel
  • fizetési igény megjelölésével

Kapcsolat

MOLINO Reklámügynökség KFT. +36 26 889 889 Elérhetőségek (kapcsolat)Élő chat (online) Nyitva tartás
H-CS: 8:00-17:00
P: 8:30-15:00
SZ2020
SuperBrands 2015